ART / Oil paintings / Oil painting 15763033
nr 1576 3033
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad H Andersson, Daterad, 1932, "Primadonna", duk på pannå, 27x19 cm, outer dimensions including frame: 38x29,
Oidentifierad konstnär. Signerad H Andersson, Daterad, 1932, "Primadonna", duk på pannå, 27x19 cm, yttermått inklusive ram: 38x29 cm
SEK 150
Monday November 6 2023
at 18:45:27
6/11 14:20:39
100 kr
6/11 15:20:18